معرفی مدیرعامل

_

سادینا آبائی موسس و مدیرعامل هلدینگ سیمرغ سامانه، رییس هیات مدیره اپراتور شبکه علمی کشور، عضو انجمن زنان کارآفرین، دارای مدرک تحصیلی مهندسی نرم افزار و فارغ التحصیل دوره MBA از مدرسه عالی بازرگانی تهران ، متولد ۱۳۴۸         می باشد که از سال ۱۳۷۹ در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ مشغول به فعالیت می باشد.

وی در سال ۱۳۹۵ طی توافق نامه ای مابین سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ، سازمان فناوری اطلاعات ایران به عنوان طرف های دولتی و هلدینگ سیمرغ سامانه موفق شد طرح شبکه علمی ایران (شعا) را به عنوان نخستین پروژه مشارکت بخش       دولتی با خصوصی (PPP) ، جهت حمایت از نیازهای جوامع تحقیقی و آموزشی به عنوان زیرساخت سند بالاسری نقشه جامع       علمی کشور، بین دانشگاه‌ها ، مراکز تحقیقاتی ، مراکز آموزشی و درمانی ، حوزه های علمیه ، ایجاد نماید.

سوابق مدیریتی و اجرایی

_
  • مشاور عالی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات در دوره یازدهم
  • مؤسس، سهامدار و رئیس مرکز تحقیق و توسعه شبکه آسیا
  • عضو فعال اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران - ایران
  • عضو رسمی کمیسیون اقتصاد دیجیتالی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی
  • تدوین نهایی ایده اجرا پذیر و اجراهای نمونه ای برنامه ملی "توانمندسازی زنان و دختران بر بستر فاوا"
  • تدوین نهایی ایده اجرا پذیر و اجراهای نمونه ای برنامه "نهضت سواد آموز دیجیتالی" در کشور
  • عضو ارشد گروه تحقیقاتی تیم برنامه ملی "فاوا یا نفت مسئله این است"
  • پیشنهاد دهنده بیانیه مبارزه با خشونت حاصل از تحریم برزنان کارآفرین

پیام مدیرعامل

_

شرکت سیمرغ سامانه تهران با تکیه بر توان متخصصان داخلی و با به کارگیری به روزترین فن آوری های جهان چشم انداز خود را رسیدن به مطلوب ترین اپراتور ارایه دهنده خدمات ارتباطی تا سال ۱۴۰۴ خورشیدی قرارد داده و در راه رسیدن به این قله رفیع گام هایی بس بلند برداشته است. کسب جایزه جامعه اطلاعاتی (WSIS-2019) در حوزه E-Science به دلیل طراحی و اجرای پروژه شبکه علمی گوشه کوچکی از تلاش ها و دستاوردهای کارکنان شرکت سیمرغ سامانه است.

بی شک شبکه علمی کشور و پروژه هایی از این دست با ارایه محتواهای فاخر و باارزش احراز هویت؛ همچنین ایجاد عدالت آموزشی در راستای بهتر شدن زندگی، تسهیل کسب و کار گام بر می دارد و ما در شرکت سیمرغ سامانه در تلاشیم تا سهمی هر چند کوچک در رشد و پیشرفت ایران آباد داشته باشیم و سرزمینمان را به سمت توسعه بیشتر سوق دهیم و این مسیر نمی باشد مگر با همدلی و همفکری شما همراهان همیشگی.